ZEMNÍ PRÁCE

Zemní práce Praha a okolí

Sos vodomont to jsou i zemní práce

Zemní práce, tak nazýváme souhrn činností v souvislosti s manipulací se zeminou. U zemních prací se jedná se například o výkopy, výkopové rýhy, záseky, stržení ornice a přípravné zemní práce pro různé typy staveb. Zemní práce jsou dnes prakticky nevyhnutelnou součástí většiny staveb, ať se jedná o výstavbu domů a budov, komunikací i inženýrských sítí.

Zemní práce a nabídka společnosti SOS VODOMONT, to je opravdu široké spektrum zemních prací. Od drobných výkopů pro malé stavby až po zemní práce většího rozsahu při výstavbě komunikací či inženýrských sítí. Zemní práce a jejich realizaci jsme schopni zajistit zcela sami díky vlastní těžké technice.

SOS VODOMONT nabízí svým zákazníkům výkopové zemní práce v Praze a širokém okolí včetně podvrtů pod komunikacemi, skrývky zeminy, výstavbu jímek atd. včetně odvozu zeminy.

Zemní práce provádíme na základě projektové dokumentace či na základě dohody (v případě zemních prací menšího rozsahu).

V oblasti zemních prací máme letité zkušenosti zvláště na území Prahy. Naší specializací je budování výkopových rýh pro realizaci domovních přípojek a vedení inženýrských sítí, dále s přípravou pro výstavbu komunikací a přípravami základů pro výstavbu budov.

Zajímají vás zemní práce v Praze a širokém okolí? Rádi vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Navštivte náš POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ, kde můžete svou poptávku jednoduše vyplnit.

Hlavní lokalitou našich realizací zemních prací je Praha a okolí, ale máme spousty spokojených zákazníků z celého Středočeského kraje. Kontaktujte nás na tel. 606 254 024, 606 209 209 nebo sosvodomont@seznam.cz. Rádi vám poskytneme veškeré informace.
NDA5N