REKONSTRUKCE PŘÍPOJEK

Rekonstrukce přípojky

Rychle, levně a kvalitně

Mezi stěžejní činnosti společnosti SOS VODOMONT patří i rekonstrukce přípojek. Rekonstrukcí domovní přípojky, ať už se jedná o rekonstrukci vody, kanalizace nebo plynu si projde každý vlastník nemovitosti, protože bohužel nic včetně vašich domovních přípojek, netrvá věčně. Vodovodní přípojka, kanalizační přípojka či plynová přípojka a jejich renovace jsou "během na dlouhou trať". SOS VODOMONT vám zajistí, že tento "běh" se zkrátí na minimální délku. Flexibilita naší firmy a komplexnost poskytovaných služeb je nedocenitelnou devizou pro vás jakožto zákazníka. Veškerá dodávka domovní přípojky může být provedena na klíč. Neřešte zdlouhavou administraci při sjednávání všech stavebních povolení a nechte vše na nás. Mnohaleté zkušenosti v tomto oboru nás předurčují k tomu, aby vše proběhlo dle vašeho přání a vaší stoprocentní spokojenosti.

Musíte řešit domovní přípojkyRádi vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Navštivte náš POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ, kde můžete svou poptávku jednoduše vyplnit.

Hlavní lokalitou našich realizací je Praha a okolí, ale nejen tam. Kontaktujte nás na tel. 606 254 024, 606 209 209 nebo sosvodomont@seznam.cz. Rádi vám poskytneme veškeré informace.


OTM0MDA4M